Tai individualus 190 kv. m. namas penkių asmenų šeimynai miško pašonėje

Dar vienas įgyvendintas nepaprastas projektas, kuriame vyrauja betonas, rudys, medžio elementai, pilki atspalviai, juodos detalės bei mėlyni ir  tamsesni atspalviai.

Dar namo projektavimo stadijoje pradėtas bendradarbiavimas padėjo pasiekti labai gražų galutinį rezultatą. Pamenu, kai su užsakovais pradėjome derinti namų viziją, jų žodžiai buvo: ,,Norime tokių namų kaip tavo”. Jie buvo sužavėti spalvų, medžiagiškumų, pačios urbanistinės stilistikos kuri vyravo pas mane namuose, todėl tolimesnis kūrybinis procesas buvo iš tiesų sklandus ir lengvas. Galiu drąsiai teigti, kad sukūriau namus, kuriuose mano užsakovai jaučiasi geriausiai.

Pasižvalgykime!

Tai namai, kurie alsuoja griežtesniu, urbanistiniu stiliumi ir paslaptimi. Visų pirma, dėmesį patraukia tai, kad namuose vyrauja tamsūs interjero baldai, detalės ir aksesuarai. Taip, tamsios spalvos dominuojančios šiame interjere, tačiau jas prisijaukinti padėjo šilumos suteikiantys ryškesni žemės tonų atspalviai.

L formos namo išplanavimas: užėjus į namus mus pasitinka koridorius ir drabužinė. Toliau seka labai erdvi 80 kv. m. svetainė su valgomuoju ir virtuvės zona. Neįmanoma nepastebėti aukštų šlaitinių lubų interjere, kurios kuria erdvės pojūtį ir savitumą interjerui. Iš svetainės veda koridorius su dideliais vitrininiais langais ir miegamaisiais kambariais: tėvų miegamasis su atskiru vonios kambariu ir drabužine, trys vaikų kambariai ir atskiru jiems suprojektuotu vonios kambariu.

Svetainėje akį traukia modernaus minimalistinio stiliaus patogi sofa, kuri žavi ne tik savo išskirtine spalva, bet ir griežtomis formomis bei prabangiu dizainu, lounge tipo sofa kviečia prisėsti ir pailsėti. Pakabinama uždara TV spintelė pritvirtinta prie sienos, suteikia lengvumo, pasirinkta tamsi tekstūrinė medžio imitacijos plokštė. TV sieną papildo atviros lentynos ir antracito spalvos skydas iš vertikalių dailylenčių, kurios suteikia interjerui autentiškumo. Svetainę taip pat papildo elegantiška krosnelė, kuri kurs jaukumą vakarais. Visos kitos detalės papildo interjerą: stilingas, juodos spalvos, metalinis laikiklis malkoms, kilimas, modernus kavos staliukas, šviestuvai, užuolaidos, vazos, knygos bei kiti aksesuarai.

Valgomojo zonoje – ikoniško dizaino stalas, kurio paviršius yra aukštos kokybės aliejuota ąžuolo faneruotė. Interjerą pagyvina mėlynos spalvos audinio kėdės su modernaus dizaino medinės juodomis kojomis. Šalia valgomojo kabo abstraktaus meno paveikslas tapytas būtent šiems namams.

Virtuvė yra pakankamai erdvi, todėl šiame interjere nepabijota tamsesnių atspalvių, tam, kad ji harmoningai įsilietų į bendrą visumą ir taptų viso interjero dalimi. Pasirinkta spalvinė gama padeda sukurti virtuvę su „charakteriu“. Šalia virtuvės taip pat yra sandėliukas susidėti daiktams, tai labai apgalvotas sprendimas ypač gyvenant didelei šeimai. Įdomus sprendimas sienų apdailai šalia sandėliuko – sienos dekoras (padaryta švelni betono imitacija). Taip pat virtuvėje suprojektuota pusbario tipo sala su atsisėdimu. Sala šiuo atveju turi keletą privalumų – tai ne tik maisto gaminimo, bet ir praktiška indų susidėjimo vieta, virtuvės atskyrimas nuo poilsio zonos, bet ir jauki pasisėdėjimo vieta kasdieniam bendravimui. Pagrindinė virtuvės fasadams pasirinkta tamsi tekstūrinė medžio imitacijos plokštė su juodomis rankenėlėmis, gartraukis šiuo atveju „pasislėpė“ iš rudžių plokštės spintelėje, o stalviršis – betono imitacijos plokštė. Dar vienas sprendimas saloje naudota ąžuolo masyvo plokštė stalviršiui ir atsikartojantis dekoro elementas apatinėje dalyje iš vertikalių dailylenčių.

Dar vienas drąsesnis sprendimas interjere – antracito spalvos faneruotos durys ir grindjuostės. Visuose namuose išskyrus vonios kambarius – kokybiška vinilinė danga.

Tėvų miegamasis kambarys turi atskirą vonios kambarį ir drabužinę. Miegamasis išsiskiria savo spalvine gama – dominuojančios subtilios spalvos – antracito, ryža ir mėlyna. Gavosi gražus derinys antracitinės sienos ir mėlynų naktinių užuolaidų spalvos. Be visa to, ant sienos, kaip ir svetainėje, atsikartojantis elementas – skydas iš vertikalių dailylenčių. Dominuoja juodos spalvos detalės: durų rankenos, dailūs naktiniai staleliai, kabantys nuleisti šviestuvai iš lovos kraštų, lubose juodas bėgelis su nukreipiamojo šviesos srauto prožektoriukais, elektros lizdai. Atskiras tėvų vonios kambarys iš tiesų išskirtinis! Visų pirma, akį traukia urbanistinės, tarsi oksidavusio metalo plytelės. Tuomet laisvai pastatoma akmens masės vonia su stikline dušo pertvara šalia. Buvo suprojektuoti du praustuvai su spintele, virš jos du pusmėnulio formos veidrodžiai su sklindančia šviesa iš galo. Išskirtinumo ir prabangos vonios kambariui suteikia „brushed black“ spalvos sanetchnikos prietaisai.

Vaikų kambariuose atsikartoja vyraujančios spalvos interjere, taip išlaikant vientisumą.

Pasižiūrėkime, ką šį kartą pavyko sukurti!

Nuotraukos Benas Šileika