Tai trijų kambarių, 65,54 kv.m. butas Lazdynėliuose

Žinot, kiekvienas projektas man yra unikalus ir labai brangus. Dėkinga likimui, kad atsiunčia man puikius užsakovus! Būtent šių namų įrengimas užtruko neįprastai ilgai. Galbūt susiklosčiusios aplinkybės tai nulėmė, klientams namų įrengimas sutapo su pasiruošimu vestuvėms, paskui man nesibaigiantys projektai, o įterpti nepabaigus vėliau, kai darbai veja darbus būna nelengva. Nepaisant visų aplinkybių labai džiaugiuosi, kad su klientais išlaikėme draugystę ir tęsėme po truputį žingsnis po žingsnio įrengimo procesą. Kiekvienas pirkinys buvo gerai apgalvotas, išieškotas ir tinkamas būtent tai erdvei! Galiausiai pagalvojau, kad verta ir Jums parodyti šiuos namus, kuriuose vyrauja jausmas, kad ten gera būti!

Tai trijų kambarių, 65,54 kv.m. butas Lazdynėliuose. Erdvi 34 kv.m. svetainė sujungta su virtuve, yra du miegamieji kambariai ir vonios kambarys. Šiuo metu trečiasis kambarys paliktas interpretacijai, esant poreikiui galima įsirengti patogią darbo erdvę ar ateityje vaikų kambarį.

Visame interjere vyrauja ryškesni žalios spalvos atspalviai, pradedant nuo vonios kambario, svetaine ir baigiant miegamuoju kambariu. Pirmiausia vonios kambaryje akcentinei sienai pasirinktos ispaniškos sodrios žalios spalvos, blizgaus paviršiaus plytelės. Tos pačios spalvinės gamos priderinta dušo užuolaida su augalų motyvais ir apvalus kilimas suteikia gyvybės įspūdį. Grindinės plytelės pasirinktos pilkšvos terazza imitacijos, kurios pratęsiamos ir koridoriuje.

Išskirtinį dėmesį svetainėje traukia ryškus violetinis foteliukas, žalia sofa ir viena žalia spalva dažyta siena. Taip pat dar vienas sprendimas interjere optiškai plečiantis erdvę, t.y. vietoje pagrindinio šviestuvo svetainėje – įgilintos gipso kartonu lubos ir vidinėje įgylėjimo dalyje paslėptas Led apšvietimas. Vitrininiai langai nuspręsti pridengti tik esant poreikiui naktinėmis romanetėmis, nugalėjo noras dienos metu džiaugtis sklindančia šviesa, vaizdu už lango (miško panorama) ir papildomai sutaupyti vietos svetainėje. Visa kita papildo interjerą: kilimas, stilingas kavos staliukas, šviestuvėliai virš tv zonos, kabanti tv spintelė.

Valgomojo zona. Stalas su įdomia medine konstrukcija, o paviršius išlietas iš cemento. Stalo kojų dizainas atsikartoja ir valgomojo kėdėse. Šalia valgomojo stalo pagal užsakymą gamintas baldas, skirtas interjero aksesuarams, detalėms, knygoms, žurnalams ar asmeniniams daiktams. Ant žalios sienos kompoziciją kuria trys paveikslai.

Virtuvė pakankamai didelė, todėl šiame interjere pasirinkta pastelinių, kad įsilietų į bendrą visumą ir taptų viso interjero dalimi. Pasirinkta spalvinė gama taip pat padeda sukurti atviros, šviesios ir tvarkingos erdvės įspūdį.

Miegamasis kambarys, kuriame atsikartoja visame interjere vyraujančios spalvos. Talpi sieninė spinta pasirinkta baltos spalvos, ji susilieja su baltomis sienomis. Veliūrinė pilka lova, žalias naktinis užuolaidų audinys su dieninėmis romanetėmis. Miegamasis išpildytas: pastatomas veidrodis, ąžuolo faneruotės komoda, paveikslai, šviestuvai, staliukas prie lovos, viskas dera tarpusavyje ir sukūriamas jaukus miegamasis.

Nuotraukos Benas Šileika