Tai individualus 127 kv. m. namas Pavilnyje

Dar vienas įgyvendintas nepaprastas projektas – tamsesnių atspalvių namai, kurie alsuoja subtilumu, elegancija ir paslaptimi. Visų pirma, dėmesį patraukia tai, kad namuose vyrauja juodi interjero baldai, detalės ir aksesuarai. Taip, juoda spalva iš tiesų intensyvi šiame interjere, bet ją prisijaukinti padėjo šilumos suteikiantys ryškūs žemės tonų atspalviai. Jaukumo namams suteikia natūralaus medžio kokybiškos parketlentės, medžio imitacijos plokštė balduose bei „nude caramel“ atspalviai, kurie atsikartoja tekstilėje ir balduose.

Namo išplanavimas: užėjus į namus, yra koridorius ir nedidelis san.mazgas. Toliau seka erdvi 42 kv. m. svetainė su valgomuoju, šiek tiek atskirta virtuvės zona, kurios įėjus į bendrą erdvę iš karto nesimato. Antrame aukšte erdvus miegamasis su atskiru vonios kambariu ir drabužine. Papildomai yra dar du miegamieji kambariai, kurie kol kas palikti interpretacijai, esant poreikiui galima įsirengti patogią darbo erdvę arba ateityje vaikų kambarius. Antrame aukšte įrengtas dar vienas nedidelis vonios kambarys, kuris savo spalvine gama puikiai įsilieja į bendrą interjerą.

Svetainėje akį traukia išskirtinis supamas krėslas bei „nude caramel“ spalvos užuolaidos, kurios savo klosčių gausa sukuria jaukumo jausmą namams. Modernaus minimalistinio stiliaus ir „lounge“ tipo sofa taip ir kviečia prisėsti ir pailsėti! Sofa žavi savo griežtomis formomis ir prabangiu dizainu. Pakabinama uždara TV spintelė pritvirtinta prie sienos, suteikia lengvumo, o pasirinkta medžio imitacijos plokštė šilumos. TV sieną papildo juodas skydas iš vertikalių dailylenčių (frezuoto matinio dažyto MDF), kurios vizualiai aukština patalpą ir suteikia interjerui autentiškumo. Visos kitos detalės papildo interjerą: kilimas, stilingas kavos staliukas, šviestuvai, paveikslas, vaza, knygos.

Valgomojo zonoje – stilingas stalas, kurio paviršius yra “rustic” (sendinta) imitacijos, t. y. juodos spalvos akacijos mediena, metalinės kojos. Veliūro audinio kėdės su modernaus dizaino matinėmis juodomis kojomis. Virš valgomojo stalo kabo specialiai šiam projektui pagaminti trys iš virvelių pinti šviestuvai. Netoliese valgomojo aukštoje juodoje vazoje įspūdingo 2,5 m aukščio kortaderijos – įspūdingo dydžio puošnios smilgos!

Virtuvė yra pakankamai erdvi, todėl šiame interjere nepabijota tamsesnių atspalvių, tam, kad ji harmoningai įsilietų į bendrą visumą ir taptų viso interjero dalimi. Pasirinkta spalvinė gama padeda sukurti virtuvę su „charakteriu“.

Laiptai – labai svarbi interjero dalis! Ąžuolo pakopos ir juodi metaliniai laiptų turėklai, kurie suteikia modernumo ir tapo tiek funkcijos, tiek estetikos požiūriu labai svarbus konstrukcinis ir dizaino elementas. Dar vienas drąsesnis sprendimas interjere – juodos spalvos durys ir grindjuostės.

Antrame aukšte pilnai įrengtas vienas miegamasis kambarys turi atskirą vonios kambarį ir drabužinę. Miegamasis išsiskiria savo spalvine gama – dominuojančios dvi subtilios tamsiai violetinės spalvos sienos, taip pat naktinių užuolaidų audinys bei to paties atspalvio drabužinės durys. Be visa to, ant sienos, kaip ir pirmame aukšte, atsikartojantis elementas – skydas iš vertikalių dailylenčių. Dominuoja juodos spalvos detalės: durų rankenos, dailūs naktiniai staleliai, lubiniai šviestuvėliai, užuolaidų karnizas, elektros lizdai. Sieniniai šviestuvėliai ir pagalvėlės su „caramel nude“ spalvos pledu suteikia subtilaus blizgesio ir atkartoja pirmame aukšte vyraujančią spalvinę gamą.

Atskiras vonios kambarys miegamajame iš tiesų išskirtinis! Visų pirma, akį traukia laisvai pastatoma akmens masės vonia. Du praustuvai su violetinio atspalvio spintele bei dviem talpiais stalčiais. Išskirtinumo, elegancijos ir subtilios prabangos vonios kambariui suteikia bronziniai maišytuvai. Sieninės ir grindų plytelės pasirinktos šviesios spalvos su išraiškingu marmuro raštu, o pagrindinė akcentinė siena suteikia ypatingo žavesio – tokį efektą sukuria blizgios rankų darbo plytelės bei nuo didelio berėmio veidrodžio sklindanti šviesa. Ant lango puikiai dera plačios medinės žaliuzės, kurios jaukiai praleidžia dienos šviesą. Toks kambarys tikrai džiugina harmonija ir jame norisi pabūti ilgiau!

Pasižiūrėkime, ką šį kartą pavyko sukurti!

Nuotraukos Benas Šileika